چای زوبین چای زوبین
چای زوبین تماس English English  
چای زوبین
100% طبیعی Zubin Tea
دربارۀ ما

چاي زوبين به عنوان يك تجارت خانوادگي از سال 1277 شمسي تا كنون تداوم داشته است. امروز نسل پنجم چاي زوبين، پيشرو و اولين توليد كننده چاي ارگانيك در ايران مي باشد. در سال 1277 شمسي حاج محمد تقي چايچي با واردات چاي از هندوستان پاي به عرصه صنعت چاي نهاد و ديري نپاييد اين مجموعه به كشت و توليد چاي همت گمارد.
البته نسل‌هاي بعد در به كمال رساندن ارائه سالم‌ترين و بهترين چاي ايران در كنار سواحل درياي خزر و رشته كوه‌‌هاي البرز اقدام به توليد چاي با عطر و طعمي بي‌نظير با نسيمي مرطوب نشاَت گرفته از منطقه‌اي كه تاريخ هزاران ساله در زمينه كشاورزي دارد، نموده است.
چارزكين متخصص چاي اين محصول ناب و ناياب را اينگونه توصيف مي‌نمايد: "طعم آن طوري است كه مجذوب‌كننده بوده و رگه‌هايي از كاكائو و فلفل سبز را در ذائقه ما پديد مي‌آورد و با طعم شيرين نوعي انگور كه از يك دارجلينگ مطبوع انتظار مي‌رود خاتمه مي‌پذيرد."


چاي زوبين يكي از طبيعي‌ترين و سالم‌ترين نوشيدني‌ها در جهان برگرفته از باغ‌هاي ارگانيك در بهترين نقاط، عالي‌ترين چاي را توليد نموده است. چاي زوبين در زمينه كشت، فرآوري، بسته‌بندي، توزيع و صادرات محصولاتش به سراسر جهان فعاليت دارد.
مجموعه‌ي محصولات ارائه شده توسط زوبين: چاي سياه صد در صد سالم و ارگانيك، تركيب دمنوش‌هاي گياهي منحصر به فرد، پسته وحشي، گردو، پرتغال، نارنج و تمشك وحشي مي‌باشد.
كارخانه در شهري كوچك در شمال ايران كه املش ناميده مي‌شود قرار دارد. اين منطقه بخاطر كيفيت بالاي رويش مزارع چاي مشهور است. اين شركت به دنبال تفكري پايدار به عنوان يك انديشه و فرهنگ بوده كه به اختصار توسط بنيادهاي اصلي نظير حسن نيت، شفافيت، سادگي، اجماع عمومي، چشم انداز بلند مدت، سرمايه‌داري مبتني بر حفظ محيط‌ زيست و منابع طبيعي، عقل سليم، آموزش و عشق هدايت خواهد شد.


شعار ما در زوبين هميشه بيان كننده بالاترين كيفيت ارگانيك و محصولات سازگار با محيط زيست نسبت به مشتريان عزيزمان بوده است. محصولات زوبين ارائه‌كننده نادرترين و منحصربفرد‌ترين در نوع خود بوده و لذت تجربه‌ي طعم، بوي خوش، ريزمغذي‌ها و تسكين روح را با مشتريان فهيمش تقسيم مي‌نمايد. زوبين ظرافتي نو و اطميناني از كيفيت را همچون نوآوري‌هاي جديد در انواع و طعم‌ها كه معرفي مي‌كند به همراه دارد.
 
دوستی مانند نوشیدن یک فنجان چای است ...
دوستی با بعضی آدمها مثل نوشیدن چای کیسه ایست . هول هولکی و دم دستی. این دوستی ها برای رفع تکلیف خوبند اما خستگی ات را رفع نمی کنند.
این چای خوردنها دل آدم را باز نمی کند خاطره نمی شود فقط از سر اجبار می خوریشان که چای خورده باشی به بعدش هم فکر نمی کنی.

دوستی با بعضی آدمها مثل خوردن چای خارجی است. پر از رنگ و بو .این دوستها جان می دهد برای مهمان بازی برای جوکهای خنده دار تعریف کردن. برای فرستادن اس ام اس صد تا یک غاز.برای خاطره های دم دستی. اولش هم حس خوبی به تو می دهند.
این چای زود دم خارجی را می ریزی در فنجان بزرگ. می نشینی با شکلات فندقی می خوری و فکر می کنی خوشبحال ترین آدم روی زمینی.فقط نمی دانی چرا باقی چای که مانده در فنجان بعد از یکی دوساعت می شود رنگ قیر.
یک مایع سیاه و بد بو که چنان به دیواره فنجان رنگ می دهد که انگار در آن مرکب چین ریخته بودی نه چای.

دوستی با بعضی آدمها مثل نوشیدن چای سر گل زوبین چای است.
باید نرم دم بکشد.باید انتظارش را بکشی. باید برای عطر و رنگش منتظر بمانی باید صبر کنی.آرام باشی و مقدماتش را فراهم کنی باید آن را بریزی در یک استکان کوچک کمر باریک.
خوب نگاهش کنی.
عطر ملایمش را احساس کنی و آهسته جرعه جرعه بنوشی اش و زندگی کنی