چای زوبین چای زوبین
چای زوبین تماس English English  
چای زوبین
100% طبیعی Zubin Tea
محصولات
مفتخر هستیم با شروع شعار محصولات سالم و ارگانیک در کشور عزیزمان ایران که حرکتی نوین در سطح ملی است، اینک زوبین چای را با عنوان چای ایرانی تحت نظارت باغات بیولوژیک که هیچ گونه سم و کود شیمیایی در آن به کار نرفته است و همچنین در مرحله تولید آن با به کار گرفتن کارشناسان اسبق و خبره در سطح جهان و عاری از هر گونه رنگ، عطر و طعم شیمیایی، به هموطنان عزیزمان معرفی و ارائه دهیم تا در ارتقا دادن سلامتشان کوشا باشیم. زوبین چای با سابقه ای بیش از نیم قرن به کشورهایی همچون ازبکسان، قرقیزستان، آذربایجان، ترکیه، پاکستان، افغانسان، ژاپن، کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا مشغول به صادرات است.

اهداف:
یکی از اهداف زوبین چای ارائۀ چای سالم و طبیعی - ارگانیک- است که کاملاً عاری از عطر، طعم، و رنگ –دهندههای مصنوعی باشد تا از این طریق بتواند به افرادی که میخواهند زندگی سالمتری داشته باشند کمک کند. زوبین چای ضمن ارائۀ طعم و کیفیت برتر به مشتریان، نوآوری در گونهها و طعمهای مختلف را هم در محصولات این شرکت به ارمغان میآورد.
زوبین چای یکی از طبیعی ترین و سالم ترین نوشیدنیهای دنیا است که از غنچه بهاری بوته های چای انتخاب شده (باغات تحت نظارت کنترل آفات بیولوژیک)، چیده و بوجود آمده است. شرکت زوبین چای کارخانۀ چای سهامی خاص است که به کار فرآوری تولید چای مشغول است. محصول زوبین چای شامل نوشیدنی چای سیاه گیاهی- 100% سالم ٬ طبیعی و ارگانیک میباشد که در هر ساعتی از روز، به مذاق مشتری خوش میآید. کارخانۀ زوبین چای در شهر کوچکی بنام املش در شمال ایران واقع شده است. این منطقۀ بهخاطر مزارع کاشت چای با کیفیت و با خاک غنی در دامنۀ رشته کوه البرز مشهور است. محصول عرضه شده از باغات تحت نظارت آفت کشی بیولوژیک توسط این شرکت از مزارع جمع آوری میشود.

زوبین چای با بازخوردی که از مشتریان خود در خارج از کشور گرفته، و همچنین بدلیل کیفیت ممتاز چای خود، نظارت دقیق، تجربۀ پربار، و تحصیلات و آموزش بینالمللی پرسنل خود در کشورهای توسعه یافته، با اطمینان به راه خود ادامه میدهد. این شرکت با چنین سرمایهای، اکنون محصول خود را به بازار ارائه می دهد. بزرگترین برتری زوبین چای این است که بجای افزودن عطر، طعم، رنگ و اسانس مصنوعی، 100% طبیعی است که شما را به قلب طبیعت چای اتصال می دهد.


برخی از فواید نوشیدن زوبین چای:
 • حفظ محيط زيست و منابع طبيعي
 • آرامش‌زا
 • انرژي‌زا
 • سلامت قلب و عروق
 • تقويت سيستم ايمني بدن
 • سرشار از آنتی اكسيدانت (ضد سرطان)
 • پاكسازي بدن از ضايعات
 • افزايش تراكم استخوان
 • تقويت سيستم گوارشي
 • چربي سوز
 • كاهش ميزان كلسترول
 • خوشبوكننده دهان
 • سلامت لثه و دندان ها
محصولات زوبین چای


چای سیاه سرگل بهاره
100% ارگانیک
تولید محدود

خرید
   
چای سیاه ممتاز
100% ارگانیک


خرید
   
چای ممتاز گل سرخ
100% ارگانیک
تولید محدود

خرید
   
چای ترش و شیرین ارگانیک
95% ارگانیک
5% گیاهان طبیعی

خرید
   
چای 100% طبیعی
100% طبیعی

خرید
   
پسته وحشی
100% ارگانیک

خرید


فواید نوشیدن زوبین چای

حفظ محيط زيست و منابع طبيعي

آرامش‌زا

انرژي‌زا

سلامت قلب و عروق

تقويت سيستم ايمني بدن

سرشار از آنتی اكسيدانت (ضد سرطان)

پاكسازي بدن از ضايعات

افزايش تراكم استخوان

تقويت سيستم گوارشي

چربي سوز

كاهش ميزان كلسترول

خوشبوكننده دهان

سلامت لثه و دندان ها

چاي سیاه سرگل بهاره 100% ارگانيك (توليد محدود)

پس از 6 ماه خواب زمستاني برگ‌هاي غني و با طراوت متولد مي‌شود كه تنها 8% چاي كل دنيا از چاي چين اول بهاره مي‌باشد! چين اول ملايم‌ترين و غني‌ترين چاي به لحاظ رنگ، طعم و عطر است، مخصوصا وقتي از جوان‌ترين و لطيف‌ترين برگ‌هاي بوته چاي چيده شده باشد. چاي زوبين اين بسته ناب و ناياب را با مصرف‌كنندگان منتخب تقسيم نموده است.

چاي سیاه ممتاز 100% ارگانيك

پس از پايان چين اول بهار هر20روز يكبار بوته‌هاي جوان به مدت 6-4 دوره جمع‌آوري مي‌شود. طعم و بوي خوش، تنها به چين اول اختصاص ندارد بلكه چين‌هاي بعدي را نيز در بر مي‌گيرد.
چاي زوبين چنين چاي خالص و كمياب را با مصرف‌كنندگان فهيمش تواَم با سلامتي شگفت‌آور ارزاني مي‌بخشد. ميزان ال-تئانين اين چاي در مقايسه با چين اول به مراتب بالاتر مي‌باشد به همين خاطر نوشيدن اين چاي تجربه اي آرامبخش و رهايي از اضطراب را براي شما به همراه مي‌آورد.

چاي ممتاز گل سرخ 100% ارگانیک (توليد محدود)

اين چاي مخلوطي منحصر به فرد از زوبين مي‌باشد كه تركيبي از چاي ممتاز و مشهورترين و بزرگترين باغات گل محمدي در نيمه جنوبي ايران تهيه شده است. بوي گل محمدي زماني كه با لذت بخش‌ترين چاي ارگانيك مخلوط مي‌شود، طعمي اصيل و آرامشي حيرت‌آور را برايتان فراهم مي‌كند، پيشنهاد يك فنجان چاي ارگانيك گل محمدي را بعد از پايان روز كاري فراموش نكنيد.

چاي ترش و شيرين ارگانيك - (95% ارگانيك + 5% گياهان طبيعي)

اين چاي مخلوط منحصر به فرد ديگري از زوبين است كه دو طعم هيجان انگيز ترش و شيرين را با تعدادی از بهترين گياهان طبيعي به دست آورده است . چاي ممتاز ارگانيك زوبين به همراه برگهاي انتخاب شده به ليمو، استوويا و چاشني ديگري كه از اسرار زوبين است بدست مي آيد تا طعم و تجربه كاملاً لذت بخش و خاصی را به ارمغان آورد.
شيريني اين چاي، طبيعي، بدون شكر و بدون كالري و كلاً بدون مواد افزودني شيميايي است كه به اين ترتيب هيچ تأثيري بر قندخون ندارد و حتي مي تواند براي افراد ديابتي يا كساني كه مي خواهند يك چاي ترش و شيرين كاملاً سالم بنوشند چايی منتخب باشد.

چاي ممتاز 100 % طبیعی و سالم

در اين نوع چاي هيچ گونه مواد افزودني شيميايي (رنگ، عطر، طعم و ...) به كار نرفته است. هر چند برگ سبز اين چاي از باغاتي توليد شده كه از كشاورزي مرسوم (غير ارگانيك) مي‌باشد، اما محصولي كاملا طبيعي و سالم به شمار مي‌رود.

پسته وحشی 100% ارگانیک

پسته وحشی ارگانیک محصولی منحصر به فرد با طعمی شگفت آور به راستی محصولی ناب و نایاب محسوب می شود. این پسته سرآغاز کل پسته جهان است که از جنگل های سبز سرخس به دیگر نقاط دنیا انتقال یافته است. عطر هشیاری آن شما را به جنگل های باستانی طبیعت می کشاند و طعم آن فراتر از انتظار یک پسته اعلاء و خوشمزه است. به ثبت رسیدن جنگل های سرسبز سرخس در ردایره المعارف اکوسیستم جهانی به عنوان پدیده ای نادر گواهی دیگر بر صحت محصولات ارگانیک زوبین می باشد.طرز دم کشیدن چای (براي فاش شدن اسرار اين چـاي به اين قسمت توجه كنيد)

روش اول

 1. یک قاشق چاي‌خوري (1گرم) چای را داخل قوری بریزید. (براي یک نفر)
 2. یک استکان کمرباریک (150 میلی‌‌‌‌‌گرم) آب جوش (100 درجه) تصفیه شده یا معدنی را داخل قوری گرم بریزید.
 3. 15-10 دقیقه بگذارید قوری در جایی که گرم نگه‌ داشته می‌شود، دم بکشد.
 4. چای را کم‌کم داخل استکان بریزید. هیچ مایعی نباید داخل قوری بماند.

روش دوم

 1. یک قاشق چاي‌خوري (1گرم) چای را داخل قوری بریزید. (براي دو نفر)
 2. چای خشک را با مقداری آب سرد در قوری بچرخانید و سپس آب سرد را خالی کنید.
 3. یک استکان کمرباریک (150 میلی‌‌‌‌‌گرم) آب جوش (100 درجه) تصفیه شده یا معدنی را داخل قوری گرم بریزید.
 4. 20-15دقیقه بگذارید قوری در جایی که گرم نگه داشته می‌شود، دم بکشد.
 5. قبل از مصرف چای ابتدا چای داخل قوری را با قاشق هم‌زده و سپس با صافی داخل استکان بریزید. طعم دلخواه را با مخلوط کردن آب جوش و چای دم‌کشیده تا دو استکان کمرباریک بدست آورید.پژوهشهای پیرامون چای سیاه
در ذیل، نتایج تحقیقات پیرامون چای سیاه را میخوانید. از آنجائی که زوبین چای 100% سالم و طبیعی – ارگانیک – است، ما هم در تهیه و تولید چای سیاه از این تحقیقات بهره میبریم.

خواص چای سیاه
چای سیاه که پراستفاده ترین چای در دنیای غرب است، در واقع همان چای سبز است که برگهایش را بیشتر خشک میکنند، و این کار باعث میشود طعم و رنگ آن تغییر کند. از آنجائی که چای سیاه را به میزان بیشتری تخمیر و اکسیده میکنند، برگ آن هم تیره میشود و آن عطر معروف خود را میگیرد. به محض اینکه طعم و عطر چای به میزان لازم ارتقاء پیدا کرد، فرایند اکسیداسیون را متوقف میکنند. پس از آن برگها را در اندازههای مختلف خرد میکنند و دسته بندی هم طبق اندازۀ آنها صورت میگیرد. ادامه ...


 
دوستی مانند نوشیدن یک فنجان چای است ...
دوستی با بعضی آدمها مثل نوشیدن چای کیسه ایست . هول هولکی و دم دستی. این دوستی ها برای رفع تکلیف خوبند اما خستگی ات را رفع نمی کنند.
این چای خوردنها دل آدم را باز نمی کند خاطره نمی شود فقط از سر اجبار می خوریشان که چای خورده باشی به بعدش هم فکر نمی کنی.

دوستی با بعضی آدمها مثل خوردن چای خارجی است. پر از رنگ و بو .این دوستها جان می دهد برای مهمان بازی برای جوکهای خنده دار تعریف کردن. برای فرستادن اس ام اس صد تا یک غاز.برای خاطره های دم دستی. اولش هم حس خوبی به تو می دهند.
این چای زود دم خارجی را می ریزی در فنجان بزرگ. می نشینی با شکلات فندقی می خوری و فکر می کنی خوشبحال ترین آدم روی زمینی.فقط نمی دانی چرا باقی چای که مانده در فنجان بعد از یکی دوساعت می شود رنگ قیر.
یک مایع سیاه و بد بو که چنان به دیواره فنجان رنگ می دهد که انگار در آن مرکب چین ریخته بودی نه چای.

دوستی با بعضی آدمها مثل نوشیدن چای سر گل زوبین چای است.
باید نرم دم بکشد.باید انتظارش را بکشی. باید برای عطر و رنگش منتظر بمانی باید صبر کنی.آرام باشی و مقدماتش را فراهم کنی باید آن را بریزی در یک استکان کوچک کمر باریک.
خوب نگاهش کنی.
عطر ملایمش را احساس کنی و آهسته جرعه جرعه بنوشی اش و زندگی کنی